Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | BETA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 60x80x12 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Farba rámu | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s policou |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 6.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913822896 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 6.943 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 600 |
| Výška | 800 |
| Hĺbka | 120 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60x80x12 cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Výbava | Police |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s policou |
| Záruka | 2 roky |
| séria | beta |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Farba rámu | Biela |
| 3D model | ANO |
kalkulačka