Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | WALK-IN |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | Číre sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Balenie obsahuje | Vzpera |
| Hmotnosť / ks | 22.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913875557 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 24.4 |
|---|---|
| Výška | 1900 |
| Hĺbka | 700 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Záruka | 2 roky |
| séria | walk-in |
| doprava príplatok | 29 |
| Balenie obsahuje | Vzpera |
| Šírka | 700 |
kalkulačka