Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | CHROM LINE |
| Rozmer | 25x85x75 mm |
| Šírka | 25 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Drôtené |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Na zavesenie |
| Hmotnosť / ks | 0.0900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913836923 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.09 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 25 |
| Výška | 85 |
| Hĺbka | 75 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 25x85x75 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Na zavesenie |
| Tvar | Drôtené |
| séria | chrom line |
kalkulačka