Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | WALDORF |
| Rozmer | 37x33,5x55 cm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 335 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Hmotnosť / ks | 19.0500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8388777318835 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 370 |
| Výška | 335 |
| Hĺbka | 550 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 37x33,5x55 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Záruka | 2 roky |
| séria | waldorf |
| Váha | 19.05 |
kalkulačka