Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | RETRO KERASAN |
| Rozmer | 38x35x52 cm |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hĺbka | 520 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Hmotnosť / ks | 14.0500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8388777321583 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 380 |
| Výška | 350 |
| Hĺbka | 520 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 38x35x52 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Záruka | 2 roky |
| séria | retro kerasan |
| Váha | 14.05 |
kalkulačka