Váš nákupný košík je prázdny
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | VEGA I |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 82x67,6x43,6 |
| Šírka | 820 mm |
| Výška | 676 mm |
| Hĺbka | 436 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Balenie obsahuje | Úchytka |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| Hmotnosť / ks | 12.9800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913829666 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 820 |
| Výška | 676 |
| Hĺbka | 436 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 82x67,6x43,6 |
| Materiál | MDF/lamino |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| séria | vega |
| Váha | 12.98 |
| Súčasť balenia | Bez umývadla |
| Balenie obsahuje | Bez umývadla |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| 3D model | ANO |