Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Príslušenstvo:
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | Dosky VEGA |
| Rozmer | 97,5x45 cm |
| Šírka | 975 mm |
| Výška | 38 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub platin |
| Materiál | HPL laminát |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 11.6000 kg |
| EAN | 8590913916533 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Kompaktné dosky HPL, alebo vysokotlakového laminátu, sú homogénnym materiálom ideálnym pre precízne spracovanie. Sú vhodné najmä do oblastí so zvláštnymi hygienickými požiadavkami a zvýšenými nárokmi na odolnosť proti vlhkosti.
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Šírka | 975 |
| Výška | 38 |
| Hĺbka | 450 |
| Rozmer | 97,5x45 cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Dekor | Dub platin |
| Typ skrinky | Doska |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| séria | poly a vega |
| Váha | 11.6 |
kalkulačka