Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 44x14,5 cm |
| Priemer | 440 mm |
| Šírka | 440 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Betón |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Balenie obsahuje | Výpusť |
| Hmotnosť / ks | 9.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913886409 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 9 |
|---|---|
| Priemer zátky | 440 |
| Farba | Hnedá |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 44 |
| Materiál | Betón |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Výbava | S výpustí |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Šírka | 440 |
| Výška | 145 |
| Hĺbka | 440 |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie obsahuje | Výpusť |
| Priemer | 440 |
kalkulačka