Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ATTILA |
| Rozmer | 43x14 cm |
| Priemer | 430 mm |
| Šírka | 430 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 430 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 7.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913821844 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 7.4 |
|---|---|
| Priemer zátky | 430 |
| Farba | Hnedá |
| Šírka | 430 |
| Výška | 140 |
| Hĺbka | 430 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 43x14 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| séria | attila |
| Priemer | 430 |
kalkulačka