Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 140x835x340 mm |
| Šírka | 140 mm |
| Výška | 835 mm |
| Hĺbka | 340 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný, Držiak uterákov: otočný |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 3.3600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341280768 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 2.832 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 140 |
| Výška | 835 |
| Hĺbka | 340 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 140x835x340 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak uterákov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| 3D model | ANO |
kalkulačka