Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 165x836x360 mm |
| Šírka | 165 mm |
| Výška | 836 mm |
| Hĺbka | 360 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný, Držiak uterákov: otočný |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 2.8320 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341291887 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
Pre zachovanie estetickej kvality výrobku sa odporúča čistiť povrch výrobkov (kúpeľňových doplnkov, stojanov a ďalších), iba mäkkou handričkou a vodou. Zároveň sa odporúča vždy po použití utrieť povrch do sucha, aby na povrchu nezostávali kvapky vody, ktoré by sa následne mohli začať usadzovať vo forme vodného kameňa.
Na čistenie sa nesmú používať abrazívne prostriedky ani agresívne čistiace prostriedky.
| Váha | 2.832 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 360 |
| Výška | 836 |
| Hĺbka | 165 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 360x836x165 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak uterákov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| séria | flori |
| 3D model | ANO |
kalkulačka