Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | TRIBECA |
| Rozmer | 35x31,5x54 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 315 mm |
| Hĺbka | 540 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Hmotnosť / ks | 17.3300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125979653 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 17.33 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 350 |
| Hĺbka | 540 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 35x31,5x54 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Záruka | 2 roky |
| séria | tribeca |
| Výška | 315 |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
kalkulačka