Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 36,7x31x51,7 cm |
| Šírka | 367 mm |
| Výška | 310 mm |
| Hĺbka | 517 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Hmotnosť / ks | 24.0800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531150558 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 24.38 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 370 |
| Hĺbka | 515 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 37x51,5 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Záruka | 2 roky |
| Výška | 310 |
kalkulačka