Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TREOS |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 20x53x50,5 cm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 530 mm |
| Hĺbka | 505 mm |
| Farba | Biela mat |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Hmotnosť / ks | 16.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913869174 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Korpus skriniek: Cenová skupina A, B, C
Zásuvky a dvierka: Cenová skupina C
Cenová skupina A: cena na dotaz
Cenová skupina B: cena na dotaz
Cenová skupina C: cena na dotaz
akákoľvek farba podľa vzorkovníka RAL alebo NCS v lesklom alebo matnom prevedení
Dodacia lehota skupin B a C je 6 týždňov.
| Váha | 16.5 |
|---|---|
| Farba | Biela mat |
| Šírka | 200 |
| Výška | 530 |
| Hĺbka | 505 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 20x53x50,5 cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| séria | treos |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka

























