Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Balenie obsahuje | 3M lepiaca páska |
| Hmotnosť / ks | 0.4740 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003062853043 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.474 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 250 |
| Výška | 25 |
| Hĺbka | 80 |
| Balenie | 1 |
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | Oceľ |
| Balenie obsahuje | 3M lepiaca páska |
kalkulačka