Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 121x13x50 cm |
| Šírka | 1210 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 27.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913846885 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel i ďalších produktov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, sklárskeho piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, stabilitou a elegantným dizajnom.
| Váha | 27.6 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 1210 |
| Hĺbka | 500 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 121x13x50 cm |
| Materiál | Liaty mramor |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| 3D model | ANO |
kalkulačka