Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | GINKO |
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 152 mm |
| Hĺbka | 163 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.4880 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913821721 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Váha | 1.4 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 230 |
| Výška | 152 |
| Hĺbka | 180 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Tvar | Hranaté |
| séria | ginko |
| 3D model | ANO |
kalkulačka