Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 36,5x54,5 cm |
| Šírka | 365 mm |
| Hĺbka | 545 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť / ks | 18.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 6221006133675 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 16.52 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 365 |
| Hĺbka | 545 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 36x54,5 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Záruka | 2 roky |
| Technológia splachovania | Standard |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 3 l;Splachovanie 6 l |
kalkulačka