Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEBERIT |
|---|---|
| Rozmer | 246x164x31 mm |
| Šírka | 246 mm |
| Výška | 164 mm |
| Hĺbka | 31 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť / ks | 0.4100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913950186 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.41 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 246 |
| Výška | 164 |
| Hĺbka | 31 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 246x164x31 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka