Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Výška | 600 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 22 mm |
| Ostatné | Nastavitelná rozteč uchycení |
| Hmotnosť / ks | 0.9800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913878206 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.98 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 600 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | ABS/nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Výbava | Nastavitelná rozteč uchycení |
| Tvar | Kruhové |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 22 mm |
| Ostatní | Nastavitelná rozteč uchycení |
| Ostatné | Nastavitelná rozteč uchycení |
kalkulačka