Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 145x30x100 mm |
| Šírka | 145 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť / ks | 0.9670 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913948879 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.967 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 145 |
| Výška | 30 |
| Hĺbka | 100 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 145x30x100 mm |
kalkulačka