Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Výška | 600 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Funkcia sprchy | Dážď, Masáž, Hmla |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 22 mm |
| Ostatné | Viac funkcií, Set: + držiak + hadica, Nastavitelná rozteč uchycení |
| Hmotnosť / ks | 0.9670 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913824784 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.967 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 600 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | ABS/nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Výbava | Set: + sprcha + hadica;Nastavitelná rozteč uchycení |
| Funkcia sprchy | Dážď;Masáž;Hmla |
| Tvar | Kruhové |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 22 mm |
| Ostatní | Viac funkcií;Set: + držiak + hadica;Nastavitelná rozteč uchycení |
| Ostatné | Viac funkcií;Set: + držiak + hadica;Nastavitelná rozteč uchycení |
kalkulačka