Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 90x46,5 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Hĺbka | 465 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Do nábytku |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Retro |
| Balenie neobsahuje | Výpusť |
| Hmotnosť / ks | 9.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687036068 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 900 |
| Hĺbka | 465 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 90x46,5 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Retro |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky;Do nábytku |
| Balenie neobsahuje | Výpusť |
| 3D model | ÁNO |
| Váha | 9 |
kalkulačka