Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RETRO |
| Rozmer | 83,5x80x43 cm |
| Šírka | 835 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 430 mm |
| Farba | Starobiela |
| Materiál | Masiv drevo/dyha |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| Hmotnosť / ks | 32.1500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913112089 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie.
| Farba | Starobiela |
|---|---|
| Šírka | 835 |
| Výška | 800 |
| Hĺbka | 430 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 83,5x80x43 cm |
| Materiál | Masiv drevo/dyha |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| séria | retro |
| Váha | 32.15 |
kalkulačka