Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 30 mm |
| Priemer | 30 mm |
| Šírka | 30 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Kov |
| EAN | 9002843325525 |
| Taric | 83024200 |
| Hmotnosť / ks | 0.0220 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 0.022 |
|---|---|
| Priemer zátky | 30 |
| Farba | Bronz/biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 30 mm |
| Materiál | Kov-plast |
| Záruka | 2 roky |
| Hĺbka | 20 |
| Šírka | 30 |
| Priemer | 30 |
kalkulačka