Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Dĺžka | 350 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hĺbka | 350 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná |
| Hmotnosť / ks | 0.4700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8024587003836 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.47 |
|---|---|
| Farba | Bronz |
| Hĺbka | 350 |
| Balenie | 1 |
| Dĺžka | 350 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Nástenná |
| Tvar | Retro |
| Výška | 60 |
kalkulačka