Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Dĺžka | 300 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná |
| Hmotnosť / ks | 0.3500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913852077 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.35 |
|---|---|
| Farba | Bronz |
| Výška | 150 |
| Hĺbka | 300 |
| Balenie | 1 |
| Dĺžka | 300 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Nástenná |
| Tvar | Retro |
kalkulačka