Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 520x790x90 mm |
| Šírka | 520 mm |
| Výška | 790 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný |
| Inštalácia | Nástenné |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Hmotnosť / ks | 5.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913880711 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 5 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 520 |
| Výška | 790 |
| Hĺbka | 90 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 520x790x90 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak uterákov |
| Inštalácia | Nástenné |
| Tvar | Hranaté |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
kalkulačka