Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SKA |
| Rozmer | 600x1154x100 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1154 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný |
| Inštalácia | Nástenné |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Hmotnosť / ks | 6.9760 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913854712 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 6.976 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 600 |
| Výška | 1154 |
| Hĺbka | 100 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 600x1154x100 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Druh | Držiak uterákov |
| Inštalácia | Nástenné |
| Tvar | Hranaté |
| séria | ska industrial |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
kalkulačka