Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 36,3x40x52 cm |
| Šírka | 363 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hĺbka | 520 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad spodný, Odpad zadný |
| Balenie obsahuje | Kotviaca sada |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť / ks | 28.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687016459 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 363 |
| Výška | 400 |
| Hĺbka | 520 |
| Rozmer | 36,3x40x52 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodný;Odpad zadný |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie | 1 |
| Váha | 28 |
| Technológia splachovania | Standard |
| doprava príplatok | 29 |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 4 l |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| 3D model | ANO |
| Balenie obsahuje | Kotviaca sada |
| Ostatné | Odpad spodný;Odpad zadný |
kalkulačka