Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEBERIT |
|---|---|
| Rozmer | 246x164x12 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť / ks | 0.4020 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4025416544562 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.402 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 246x164x12 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka