Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SCHWAB |
|---|---|
| Rozmer | 247x165x14 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť / ks | 0.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8681282657919 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela mat |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 247x165x14 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.4 |
kalkulačka