Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Spôsob inštalácie
Vlastnosti
Špeciálna funkcia
Produkt obsahuje
EN 14055
| Značka | SCHWAB |
|---|---|
| Rozmer | 500x1180x125 mm |
| Hmotnosť / ks | 16.5500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8681282615766 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Balenie | 1 |
|---|---|
| Rozmer | 500x1180x125 mm |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 16.55 |
kalkulačka