Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Dĺžka | 450 mm |
| Materiál | Plast |
| Priemer odpadu | 90 mm |
| Hmotnosť / ks | 0.3700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913907180 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.366 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Balenie | 1 |
| Dĺžka | 450 |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer odpadu | 110/90 |
kalkulačka