Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | COMMUNITY |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 31x65x35 cm |
| Šírka | 310 mm |
| Výška | 650 mm |
| Hĺbka | 350 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Dizajn |
| Prívod vody | Zakrytý |
| Ostatné | ExtraGlaze, Možnosť integrovaného splachovača |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Hmotnosť / ks | 20.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8032937818283 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Antibakteriálna glazúra Extraglaze® antibacterial je obohatená o ióny striebra a titánu. Aplikuje sa na produkty už počas výrobného procesu pred vypálením, čím je zaručený jej trvalý účinok. Extraglaze® antibacterial dodáva keramike dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriálny účinok a ochranu proti vápenným usadeninám. Povrch Extraglaze® antibacterial je štandardne aplikovaný na všetky výrobky spoločnosti GSI.
Bežná glazura| Váha | 20.7 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 310 |
| Hĺbka | 350 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 31x65x35 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Dizajn |
| Výbava | Možnosť integrovaného splachovača;ExtraGlaze |
| Prívod vody | Zakrytý |
| Záruka | 2 roky |
| séria | sand |
| Výška | 650 |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| 3D model | ANO |
| Ostatné | ExtraGlaze;Možnosť integrovaného splachovača |
kalkulačka