Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Rozmer | 21x53,5x30 cm |
| Šírka | 210 mm |
| Výška | 535 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Oblé |
| Prívod vody | Zakrytý |
| Balenie obsahuje | Montážna sada, Sifón |
| Hmotnosť / ks | 10.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125976331 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 10.3 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 210 |
| Hĺbka | 300 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 21x53,5x30 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Oblé |
| Prívod vody | Zakrytý |
| Záruka | 2 roky |
| séria | aquatech |
| Výška | 535 |
| Balenie obsahuje | Montážna sada;Sifón |
kalkulačka