Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Výška | 85 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Ventil |
| Výška výtoku | 54 mm |
| Prietok (3 bar) | 6.500 l/min |
| Hmotnosť / ks | 0.7210 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913828874 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.76 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 85 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Prietok (3 bar) | 6.5 |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Ventil |
| Výbava | Použitie: umývadlo |
| Tvar | Kruhové |
| Výška výtoku | 54 |
kalkulačka