Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SILFRA |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Výška | 110 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Ventil |
| Výška výtoku | 68 mm |
| Hmotnosť / ks | 0.8300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8019571492536 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.83 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 110 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Ventil |
| Výbava | Použitie: umývadlo |
| Tvar | Kruhové |
| Výška výtoku | 68 |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka