Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Nástenné kúpeľňové doplnky radu SAMOA v nadčasovom dizajne sú správnou voľbou do modernej kúpeľne. Na výber prevedenie v chróme a čiernej mat v spojení s mliečnym sklom.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SAMOA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 115x37x91 mm |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 37 mm |
| Hĺbka | 91 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Sklo, Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.4830 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341293904 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 0.483 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 115 |
| Výška | 37 |
| Hĺbka | 91 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 115x37x91 mm |
| Materiál | Mosadz;Sklo |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | samoa |
| 3D model | ANO |
kalkulačka