Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ZEN |
| Rozmer | 135x42x99 mm |
| Šírka | 135 mm |
| Výška | 42 mm |
| Hĺbka | 99 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.6800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8423561161003 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 0.68 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 135 |
| Výška | 42 |
| Hĺbka | 99 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 135x42x99 mm |
| Materiál | Mosadz;Sklo |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Ostatné tvary |
| séria | zen |
kalkulačka