Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SAMBA |
| Rozmer | 220x855x420 mm |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 855 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný, Držiak uterákov: otočný |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 2.5700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913855214 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 2.57 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 220 |
| Výška | 855 |
| Hĺbka | 420 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 220x855x420 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak uterákov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | samba |
kalkulačka