Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 300x905x398 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 905 mm |
| Hĺbka | 398 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný, Držiak uterákov: otočný |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 3.7840 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341165768 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 3.53 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 300 |
| Výška | 905 |
| Hĺbka | 398 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 300x905x398 mm |
| Materiál | Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak uterákov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| 3D model | ANO |
kalkulačka