Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RETRO |
| Rozmer | 60x80x45 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Biela |
| Dekor | Starobiela |
| Materiál | Masiv drevo/dyha |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Balenie obsahuje | Úchytka |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| Hmotnosť / ks | 16.7400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913216848 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 600 |
| Výška | 800 |
| Hĺbka | 450 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60x80x45 cm |
| Materiál | Masiv drevo/dyha |
| Dekor | Starobiela |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Inštalácia | Na postavenie |
| séria | retro |
| Váha | 16.74 |
| Súčasť balenia | Bez umývadla |
| Balenie obsahuje | Bez umývadla |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
kalkulačka