Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | RETRO KERASAN |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 56x46,5 cm |
| Šírka | 560 mm |
| Hĺbka | 465 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Retro |
| EAN | 8034125971008 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ÁNO |
| Hmotnosť / ks | 19.1800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 19.18 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 560 |
| Hĺbka | 465 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 56x46,5 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor;Bez otvoru na dotaz |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Retro |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| séria | retro kerasan |
| 3D model | ANO |
kalkulačka