Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | RETRO KERASAN |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 62x45,5 cm |
| Šírka | 620 mm |
| Hĺbka | 455 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Zápustné |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnosť / ks | 16.8700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125970971 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 16.87 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 620 |
| Hĺbka | 455 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 62x45,5 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor;Bez otvoru na dotaz |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Retro |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| séria | retro kerasan |
| Inštalácia | Zápustné |
| 3D model | ANO |
kalkulačka