Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | RETRO KERASAN |
| Rozmer | 41x30 cm |
| Šírka | 410 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Do nábytku |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Retro |
| Hmotnosť / ks | 6.6500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913898679 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 6.65 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 410 |
| Hĺbka | 300 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 41x30 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Retro |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| séria | retro kerasan |
kalkulačka