Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 3206 | |
|---|---|---|
| Značka: | Reitano Rubinetteria | |
| Dostupnosť: | Dodanie od 2 do 12 dní | |
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ANTEA, SMALL pre umývadielka |
| Šírka | 65 mm |
| Výška | 83 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Ventil |
| Výška výtoku | 10 mm |
| Ostatné | Pre umývadielko, Iba studená voda |
| Hmotnosť / ks | 0.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913859304 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 8 rokov |
| Váha | 0.8 |
|---|---|
| Farba | Bronz |
| Výška | 83 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 8 rokov |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Ventil |
| Výbava | Pre umývadielka;Iba studená voda |
| Tvar | Retro |
| Šírka | 65 |
| Hĺbka | 100 |
| Výška výtoku | 10 |
| Ostatní | Pre umývadielko;Iba studená voda |
| Ostatné | Pre umývadielko;Iba studená voda |
kalkulačka