Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | RETRO vaničky |
| Rozmer | 100x100x20 cm |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 200 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Štvorcové |
| Priemer odpadu | 90 mm |
| Reliéf (povrch) dna | Profilovaný |
| Hmotnosť / ks | 60.2100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125974726 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 1000 |
| Výška | 200 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Štvorcové |
| Priemer odpadu | 90 |
| Rozmer | 100x100x20 cm |
| Dĺžka | 1000 |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | 2 roky |
| séria | retro vaničky |
| Váha | 60.21 |
| Reliéf (povrch) dna | Profilovaný |
kalkulačka