Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Výška | 75 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Plast |
| Sifón pre otvor vaničky | 90 mm |
| Priemer odpadu | 40 mm |
| Hmotnosť / ks | 0.4600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8056093917079 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.46 |
|---|---|
| Farba | Zlato |
| Balenie | 1 |
| Sifón pre otvor vaničky | 90 |
| Rozmer | 75 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer odpadu | 40 |
| séria | retro vaničky |
| Výška | 75 |
kalkulačka