Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | REDONDO |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 630x1160 mm |
| Šírka | 630 mm |
| Výška | 1160 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 130.00 W |
| Hmotnosť / ks | 5.7080 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913924088 |
| Taric | 85167970 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 630 |
| Výška | 1160 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Rozmer | 630x1160 mm |
| Materiál | Nerez |
| Príkon | 130 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | redondo |
| Váha | 5.708 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka